159,00 €
Yra sandėlyje 5+ vienetai Naujas
Pristatymas: 4-7 darbo dienos
Nemokamas pristatymas

Kikevienas laikrodis gali būti nepakartojamai savitas. Pasinaudokite paviršinio graviravimo lazeriu paslauga ir pritaikykite laikrodį pagal savo pageidavimus ar skonį. Tikslią graviravimo formą ir vietą nurodykite pirkinių krepšelyje. Dėl kiekvieno projekto su jumis pasitarsime, kad galutinis rezultatas būtų kuo geresnis.
Sąlygos:
1. Graviruoti laikrodžiai negali būti grąžinami.
2. Būtinas avansinis mokėjimas.
Pristatymas: 3 darbo dienos nuo projekto patvirtinimo. Noriu sužinoti daugiau

Įsigiję el. parduotuvėje IRISIMO didesnės nei 98 EUR vertės laikrodį automatiškai ir NEMOKAMAI gaunate prailgintą 12 mėnesių garantiją.
Norime turėti daugiau informacijos Prailgintos garantijos sąlygos

Gausite ne tik garantiją, NEMOKAMAI bus atliekamas:
- 1 metus* laikrodžio mechaninių pažeidimų remontas
- baterijos pakeitimas
- atsparumo vandeniui bandymas
- apyrankės sureguliavimas (riešo perimetrą reikia nurodyti pirkinių krepšelyje pastabose)
* mechaninių pažeidimų atvejais per pirmuosius 12 mėnesių nuo pirkimo datos, kai dėl šių pažeidimų laikrodis neveikia. Tokiu atveju mes atlyginsime už suteiktas paslaugas iki 20 % laikrodžio įsigijimo kainos.
Noriu žinoti daugiau. VIP paslaugų sąlygos

Suteikiame nestandartinį 12 mėnesių laikotarpį prekių grąžinimui ar keitimui. Šis terminas yra skirtas visiems, kas perka laikrodį arba papuošalus kaip dovaną. Jeigu įsigytos prekės neatitinka Jūsų reikalavimų, mes grąžinsime Jums pinigus arba pakeisime prekes per 12 mėnesių. 
Noriu sužinoti daugiau. Prekės grąžinimo per 12 mėnesių sąlygos

Radote geresnę kaina? Pateiksime jums pasiūlymą

Subtilus, bet dar kontrastingesnis modelis. Spalvotas Sedliačeko linoraižinys, kuris tapo šio laikrodžio modeliu, slepia buvusio gyvenimo kaime lyrizmą. Dailininko Ludovit Full, kurio darbai pelnė apdovanojimus Taikomosios dailės trienalėje Milane (1936), Grand Prix Pasaulio parodoje Paryžiuje (1936) ir Expo Briuselyje (1958), rankraščio originalumą pabrėžia kokybiškos medžiagos - nerūdijantis plienas ir safyro krištolas. Ribotas, individualiai sunumeruotas leidimas. Pagaminta tik 149 vnt. © Ľudovít Fulla (dedičia) / LITA, 2020.

IRISIMO X ART

Nuo galerijų tiesiai prie riešo. „IRISIMO X ART“ kolekcijoje savo aistrą laikrodžiams sujungėme su aukščiausio lygio menu. Kiekvieną „IRISIMO X ART“ serijos modelį puošia ne tik fotorealistinis odos dirželio atspaudas, bet ir autoriaus parašas ant ciferblato ir dangtelio. Nuo meno kokybės, kuriai tenka didžiausia laikrodžio originalumo dalis, medžiagų kokybė niekuo neatsilieka. Šioje laikrodžių klasėje galite pasikliauti detaliu 316L nerūdijančio plieno dėklu ir aukščiau standarto pagamintu safyro krištolu.

Pagrindinė informacija

Prekės ženklas IRISIMO
Kolekcija X ART COLLECTION
Modelis IRLF02
Garantija 2 metai
Spalva juoda
Mechanizmas baterija
Atsparumas vandeniui 30M/3ATM
Stiklas safyrinis
Skaičiai ciferblate indeksai
Lytis universalus
Tipas analoginis
Mechanizmas Miyota 2035
Svoris 38 g

Dirželis

Medžiaga oda
Užsegimo tipas Standartinis užsegimas
Dydis 16,5-20,5 cm
Plotis 20 mm

Korpusas

Korpuso spalva juodas tonas
Medžiaga nerūdijantis plienas
Forma apvalus
Diametras 40 mm
Storis 7 mm

Komplektas

  • originali pakuotė IRISIMO
  • oficiali garantija
  • valymo šluostė nemokamai

Funkcijos

Ribotas leidimas
Detalus aprašymas

Detalus aprašymas

Korpuso medžiaga: nerūdijantis plienas

316L Nerūdijantis plienas yra labai patvari medžiaga, kurios praktiškai neįmanoma sunaikinti. Jis yra tvirtas (nelinksta ir nelūžta), išlaiko nepakitusią spalvą, antialerginis (nereaguoja su kūno skysčiais, todėl metalo komponentai nepatenka į odą ir kūną) ir turi antikorozinį paviršių (paviršius atsparus oksidacijai ir korozijai. Be to, jis atsparus gėlam ir sūriam vandeniui).

Mechanizmas: baterija

Laikrodis įkraunamas baterija.

Dirželio medžiaga: oda

Oda yra viena iš populiariausių medžiagų, naudojamų gaminant preciziškas laikrodžių apyrankes. Jos atrodo elegantiškai, jaučiasi maloni šiluma ir lengvai prisitaiko prie riešo.

Ribotas leidimas

Ribotas leidimas yra speciali ribotos apimties laikrodžių serija, parduodama visame pasaulyje. Kiekvienas laikrodis yra unikalus, paprastai turintis reljefinį skaitmeninį žymėjimą - serijos numerį. Daugumą jų galima įsigyti ir su specialia riboto leidimo pakuote.

Atsparumas vandeniui: 30M/3ATM

Laikrodžiai, pažymėti 30M / 3ATM atsparumu vandeniui, yra skirti atsitiktiniam kontaktui su vandeniu (plaunant automobilį, papuolus į lietų). 30M / 3ATM nurodo atsparumo vandeniui laipsnį, standartizuotą pagal ISO 2281. ISO bandymai apima temperatūros pokyčių, gylio, slėgio (vandens ir oro) testavimus skirtingais laiko tarpais su pertraukomis, kai manipuliuojama laikrodžio operacine dalimi.

Stiklas: safyrinis

Laikrodžio safyro stikliukas yra gaminamas laboratorijoje, lydant aliuminio oksidą (Al2O3) kartu su vandeniliu ir deguonimi prie 2000 ° C temperatūros. Po kristalizacijos jis supjaustomas ir toliau perdirbamas į norimą formą ir dydį. Safyro stiklas yra kiečiausias ir tvirčiausias laikrodžiuose naudojamas stiklas. Mineralų kietumo skalėje jis būtų antras po deimanto, todėl jį subraižyti gali tik deimantas. Vienintelis jo trūkumas yra trapumas.

Užsegimo tipas: Standartinis užsegimas

Dažniausiai naudojamas užsegimo būdas, paprastai naudojamas odiniuose ir silikoniniuose dirželiuose. Tiesiog įkiškite sagtelę į reikiamas skylutes pagal poreikį.

Įvertinkite šią prekę

Dar neįvertinta.

Turiu klausimą apie prekę

Klausimų dar nėra.