Apie mus

Esame tradicinė, tarptautiniu mastu veikianti bendrovė. Veiklą pradėjome 2005 metais, kai du klasės draugai Juraj ir Matej pradėjo eksploatuoti  pirmąją internetinės parduotuvės Hodinky.sk versiją. Tai, kas sekė vėliau, nors ir buvo mūsų didele svajone, tačiau, kad ją įgyvendintume, turėjome žengti laipsniškus, tikslingus žingsnius. Iš nedidelio kioskelio universalinėje parduotuvėje sukūrėme stiprią firmą, turinčią tūkstančius patenkintų klientų ir veikiančią keliose Europos šalyse. Nuolatinis augimas ir noras patenkinti vis reiklesnius vartotojus buvo priežastimi, kodėl nusprendėme praturtinti savo asortimentą papuošalais, vėliau - mados aksesuarais ir visai neseniai - akiniais nuo saulės.

Šiuo metu mūsų parduotuvėje galite rasti garsių Šveicarijos gamintojų  Tissot, Certina, Doxa, Calvin Klein, Mondaine, Swiss Military Hanowa, Wenger, Alpina, Oris ir Jaguar laikrodžius, taip pat garsių pasaulio mados namų Michael Kors, Fossil arba Police modelius. Akiniai nuo saulės siūlo daugybę legendinių prekės ženklų, įskaitant tokius ženklus, kaip Ray-Ban, Polaroid ir Carrera. Mūsų pranašumu yra tai, kad turime savo nuosavą sandėlį, kuris leidžia mums didžiąją dalį prekių išsiųsti tą dieną, kai gauname užsakymą.


Mūsų tvirta politika yra parduoti tik originalius gaminius, kuriuos platina oficialūs platintojai. Mūsų klientams garantuojame profesionalų aptarnavimą ir suteikiame prekėms garantiją bei garantinį remontą mūsų autorizuotuose aptarnavimo centruose.

Nepamirškite, kad  IRISIMO Jums visada duos daugiau.

Su jumis bendraus ne tik kvalifikuota komanda, kuri yra pasiruošusi atsakyti į bet kuriuos Jūsų klausimus bei patarti renkantis prekę, Jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų VIP paslaugomis, prailginta garantija ir 12 mėnesių prekių gražinimo terminu.

Gal turite klausimų?
Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba yra pasiruošusi į juos atsakyti.
El. pašto adresas: info@irisimo.lt