Apie mus

Esame tradicinė, tarptautiniu mastu veikianti bendrovė. Veiklą pradėjome 2005 metais, kai du klasės draugai Juraj ir Matej pradėjo eksploatuoti  pirmąją internetinės parduotuvės Hodinky.sk versiją. Tai, kas sekė vėliau, nors ir buvo mūsų didele svajone, tačiau, kad ją įgyvendintume, turėjome žengti laipsniškus, tikslingus žingsnius. Iš nedidelio kioskelio universalinėje parduotuvėje sukūrėme stiprią firmą, turinčią tūkstančius patenkintų klientų ir veikiančią keliose Europos šalyse. Nuolatinis augimas ir noras patenkinti vis reiklesnius vartotojus buvo priežastimi, kodėl nusprendėme praturtinti savo asortimentą papuošalais, vėliau - mados aksesuarais ir visai neseniai - akiniais nuo saulės.

Šiuo metu mūsų parduotuvėje rasite moteriškų ir vyriškų laikrodžių žinomų Šveicarijos gamintojų Tissot, Certina, Doxa, Calvin Klein, Mondaine, Swiss Military Hanowa, Wenger, Alpina, Oris ar Jaguar, taip pat žinomų pasaulio mados namų modelių - Michael Kors, Fossil arba Police. Akiniai nuo saulės siūlo daugybę legendinių prekės ženklų, įskaitant tokius ženklus, kaip Ray-Ban, Polaroid ir Carrera. Mūsų pranašumu yra tai, kad turime savo nuosavą sandėlį, kuris leidžia mums didžiąją dalį prekių išsiųsti tą dieną, kai gauname užsakymą.


Mūsų tvirta politika yra parduoti tik originalius gaminius, kuriuos platina oficialūs platintojai. Mūsų klientams garantuojame profesionalų aptarnavimą ir suteikiame prekėms garantiją bei garantinį remontą mūsų autorizuotuose aptarnavimo centruose.

Nepamirškite, kad  IRISIMO Jums visada duos daugiau.

Be kvalifikuotos komandos, pasirengusios atsakyti į visus klausimus ir patarti dėl pasirinkimo, jums taip pat siūlomos aukščiausios kokybės paslaugos. Klientų išbandytomis ir pageidaujamomis paslaugomis yra VIP paslauga su nemokamu laikrodžio remontu ir technine priežiūra pasibaigus dvejų metų garantijai, vienerių metų pratęstą garantiją arba nestandartinis 12 mėnesių prekių grąžinimo terminas. Mums augant, auga ir papildomų paslaugų spektras. Visiška naujove, kurią palaipsniui pristatome visose rinkose yra dovanų pakuotė, nemokama kortelė su sveikinimais įdėta tiesiai į pakuotę arba graviravimas lazeriu, šios paslaugos kiekvieną laikrodį pavers nepakartojamu originalu. 

Gal turite klausimų?
Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba yra pasiruošusi į juos atsakyti.
El. pašto adresas: info@irisimo.lt