Graviravimas

Pasinaudokite unikalia galimybe laikrodžio išvaizdą pritaikyti savo pageidavimams už palankią kainą 29 EUR.
Paviršinio lazerinio graviravimo dėka ant kai kurių laikrodžio dalių galima patalpinti tekstą, grafinį motyvą, stilizuotą fotografiją, kas pavers kiekvieną laikrodį nepakartojamu originalu.


Galima graviruoti praktiškai ant bet kurios metalinės laikrodžio dalies be papildomo paviršiaus apdorojimo (pvz. paauksavimo), ant kurios nėra kitos išgraviruotos informacijos iš gamybos. Tipiškos graviravimo vietos yra dangtelis, dėklo šonas, karūnėlė ir apyrankės užsegimas. Šiuose vietose graviruotas tekstas gali būti talpinamas pagal jūsų pageidavimus.

Kaip tai padaryti?

Tai gana paprasta:
1. Jei jus domina ši paslauga, prie mygtuko Į krepšelį pažymėkite graviravimą.
2. Pirmajame pirkinių krepšelio žingsnyje galėsite iš anksto nurodyti graviravimo tekstą.

Kai užbaigsite pirkimą ir sumokėsite visą sumą už laikrodį ir graviravimą į mūsų banko sąskaitą, mes su Jumis susisieksime. Abipusės konsultacijos pagrindu atsiųsime suderinimui graviravimo dizainą. Kai tik patvirtinsite dizainą, graviravimą atliksime per tris darbo dienas (jei Jūsų pasirinktas laikrodis yra sandėlyje).

Bendrosios paslaugos teikimo sąlygos:

1. Graviravimas:
- paslauga kainuoja 29 € su PVM
- graviruoti laikrodžiai negali būti grąžinami ar keičiami
- būtinas išankstinis mokėjimas į mūsų banko sąskaitą

2. Pardavėjas
- IRISIMO s. r. o., Bystrická cesta 5633/16A, 03401 Ružomberok, Įm. kodas: 46569014, registruota Žilinos apygardos juridinių asmenų registre, skyrius:ribotos atsakomybės bendrovės, bylos Nr.: 56258/L

3. Pirkėjas
- fizinis ar juridinis asmuo, perkantis laikrodį irisimo.lt