Neaktyvus

Šiuo metu prekės neturime. Jeigu ji jus domina, prašome susisiekti su mumis adresu info@irisimo.lt arba užpildyti pranešimo formą. Mes patikrinsime galimybę gauti prekę ir susisieksime su jumis.

Jus taip pat gali sudominti:

Pagrindinė informacija

Prekės ženklas BOCCIA TITANIUM
Modelis 3533-03
Garantija 2 metai
Spalva juoda
Mechanizmas baterija
Atsparumas vandeniui 50M/5ATM
Stiklas safyrinis
Lytis vyriškas
Tipas analoginis
Svoris 29 g

Dirželis

Medžiaga oda

Korpusas

Korpuso spalva sidabrinis tonas
Medžiaga titanas
Forma apvalus
Diametras 37 mm

Komplektas

  • originali pakuotė BOCCIA TITANIUM
  • oficiali garantija

Funkcijos

Detalus aprašymas

Korpuso medžiaga: titanas

Titane nėra papildomų priedų, tokių kaip nikelis ir švinas, todėl jis dažniausiai tinka alergiškiems žmonėms. Odai nesukelia nepageidaujamos reakcijos. Jis yra kietas, nekeičiantis spalvos ir labai lengvas.

Mechanizmas: baterija

Laikrodis įkraunamas baterija.

Dirželio medžiaga: oda

Oda yra viena iš populiariausių medžiagų, naudojamų gaminant preciziškas laikrodžių apyrankes. Jos atrodo elegantiškai, jaučiasi maloni šiluma ir lengvai prisitaiko prie riešo.

Data

Laikrodis rodo dabartinę datą.

Atsparumas vandeniui: 50M/5ATM

Laikrodžiai, pažymėti 50M / 5ATM atsparumu vandeniui, yra skirti atsitiktiniam kontaktui su vandeniu (plaunant automobilį, papuolus į liūtį) bei paviršiniam plaukiojimui be nardymų. 50M / 5ATM nurodo atsparumo vandeniui laipsnį, standartizuotą pagal ISO 2281. ISO bandymai apima temperatūros pokyčių, gylio, slėgio (vandens ir oro) testavimus skirtingais laiko tarpais su pertraukomis, kai manipuliuojama laikrodžio operacine dalimi.

Stiklas: safyrinis

Laikrodžio safyro stikliukas yra gaminamas laboratorijoje, lydant aliuminio oksidą (Al2O3) kartu su vandeniliu ir deguonimi prie 2000 ° C temperatūros. Po kristalizacijos jis supjaustomas ir toliau perdirbamas į norimą formą ir dydį. Safyro stiklas yra kiečiausias ir tvirčiausias laikrodžiuose naudojamas stiklas. Mineralų kietumo skalėje jis būtų antras po deimanto, todėl jį subraižyti gali tik deimantas. Vienintelis jo trūkumas yra trapumas.

Įvertinkite šią prekę

Pablo 30.12.2020
Labai lengvas, praktiškai nesijaučia, kad nešioji. Tikrai safyrinis stiklas, per visą mėnesį aktyvaus naudojimo, jokio įbrėžimo. Vienintelis dalykas kuris truputį nuliūdino, tai kad tamsoje praktiškai nieko nesimato, ypač rodyklės silpnai šviečia. Ir kad kažkiek pašviestų reikia, kad labai ilgą laiką pabūtų ryškioje šviesoje. Bet už tokią kainą safyras+titano korpusas, aš patenkintas.

Turiu klausimą apie prekę

Klausimų dar nėra.