Kokia jūsų idėja? Elegantiškas, prabangus, sidabrinis ar auksinis laikrodis moterims, kuris išryškintų jūsų asmenybę? O gal jums labiau patiktų juodas stilingas moteriškas laikrodis už puikią kainą, kuris tinka prie visko? Kad ir kokia būtų jūsų idėja, mūsų plačiame asortimente tikrai rasite jums tinkamą gaminį.
Kokybiški įvairių prekės ženklų moteriški rankiniai laikrodžiai
„Swiss Alpine Military", „Seiko", „Tissot", „Esprit", „Festina", „Gant" ar „Lacoste"? Jei ieškote konkretaus prekės ženklo gaminio, greičiausiai jį rasite tarp daugiau nei 80 mūsų prekių ženklų. Spalvų asortimentas taip pat platus. Jei norite būti elegantiški, rinkitės subtilų sidabrinį ar baltą moterišką laikrodį, prie savo aprangos lengvai priderinsite subtilų juodą laikrodį. Tačiau mūsų asortimente rasite ir raudonų, rožinių ar geltonų laikrodžių, taip pat galima rinktis vaivorykštės ar zebro tekstūros laikrodžius. Galite rinktis ir moteriškus laikrodžius su deimantais, akmenukais ar Svarovskio kristalais.
Pasirinkite tinkamą moterišką laikrodį
Nepamirškite, kad neturėtumėte rinktis moteriško rankinio laikrodžio tik pagal išvaizdą. Patarsime, į kokius parametrus turėtumėte atkreipti dėmesį prieš apsispręsdami dėl konkretaus gaminio. Kaip ir su vyriškais laikrodžiais, pateikiame jums 6 unikalius patarimus.
1. Raskite tinkamą kainos ir kokybės santykį
Ar jums svarbiausia, kad moteriški laikrodžiai būtų nebrangūs? Mūsų pasiūloje rasite gaminių vos nuo 16 eurų, tačiau nepamirškite, kad mažiausia kaina gali būti netinkamas pasirinkimas. Pigiausi gaminiai gali turėti trumpą baterijos veikimo laiką arba dirželį, pagamintą iš nelabai patvarios medžiagos, todėl anksčiau ar vėliau juos teks taisyti arba keisti. Ir atvirkščiai, su brangiausiais gaminiais dažnai mokate už prekės ženklą arba prabangius komponentus. Apsvarstykite, ką jūsų laikrodis turėtų suteikti ir ko jums nereikia, ir raskite jums tinkamą kainos ir kokybės santykį.
2. Skaitmeniniai, rankiniai ar išmanieji moteriški laikrodžiai?
Nors laikrodžiai su rodyklėmis gali atrodyti tradiciškai, skaitmeniniai laikrodžiai paprastai pasižymi didesniu atsparumu pažeidimams. Kita vertus, išmanieji laikrodžiai savo savininkams siūlo daugybę funkcijų, tačiau paprastai yra brangiausias variantas. Kuriam tipui teikiate pirmenybę?
3. Kokios funkcijos jums svarbios?
Žadintuvas, chronometras, apšvietimas arba laikrodžio mokėjimas. Skirtingi laikrodžiai siūlo skirtingas funkcijas, todėl turėtumėte gerai pagalvoti, kokių funkcijų neturėtų trūkti jūsų svajonių laikrodžiui. Kai kurios iš pagrindinių funkcijų yra datos rodymas, laikmatis, chronometras arba žingsniamatis.
Tačiau kai kuriuose laikrodžiuose taip pat galima nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą, GPS navigaciją ar net menstruacijų kalendorių. Jei sportuojate, jus taip pat gali sudominti tokios funkcijos kaip bėgimo rezultatų analizė, kvėpavimo pratimai, jėgos treniruotės, golfo treneris ar širdies ritmo matavimas. Prabangesniuose išmaniuosiuose laikrodžiuose dažnai taip pat galima atlikti bekontakčius mokėjimus, prijungti išmanųjį telefoną, naudotis „Bluetooth" ir interneto ryšiu.
4. Žibintuvėlis ir mechaninis judesys
Norite lengvai įkrauti laikrodį USB kabeliu arba belaidžiu būdu namuose? Ar jums nesunku kartkartėmis nueiti į laikrodžių parduotuvę ir pakeisti žibintuvėlį? O gal mėgstate retro stilių ir pageidaujate laikrodžio su rankiniu arba automatiniu užvedimu?
Renkantis laikrodį taip pat labai svarbu pasirinkti maitinimo būdą ir laikrodžio mechanizmo tipą. Apskritai laikrodžiai su keičiamu žibintuvėliu paprastai yra pigesni, patvaresni ir tikslesni nei mechaniniai laikrodžiai. Taip pat siūlome naujovę: saulės energija varomus laikrodžius.
5. Ne tik gražus, bet ir patvarus
Grožis - dar ne viskas, ir su laikrodžiais tai taip pat tiesa. Be atskirų funkcijų ir mechanikos, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į bendrą laikrodžio ilgaamžiškumą. Vieni yra specialiai atsparūs magnetiniams laukams, kiti - smūgiams.
Taip pat labai svarbu hidroizoliacija - net jei nesimaudote ar nardote, tikriausiai esate sušlapę grįždami iš darbo. Svarbu, kad jūsų laikrodis būtų bent jau atsparus lietui būtent tokioms situacijoms.
Bendram laikrodžio ilgaamžiškumui įtakos turi ir medžiagos, iš kurių pagamintas korpusas, dirželis ir stiklas. Vienos iš patvariausių korpuso medžiagų yra nerūdijantis plienas ir titanas. Tačiau plastikas, ypač sportiniams laikrodžiams, arba lengvas ir malonus aliuminis taip pat gali būti neblogas pasirinkimas. Kiti populiarūs variantai - medis, keramika arba perdirbtas plastikas, surinktas iš vandenynų.
Laikrodžio stiklas atlieka svarbų vaidmenį, nes apsaugo ciferblatą nuo pažeidimų. Stiklo medžiaga turi būti atspari dužimui ir įbrėžimams. Pavyzdžiui, safyro kristalai pasižymi dideliu kietumu, o idealus kainos ir kokybės kompromisas yra populiarus mineralinis (silicio) stiklas.
Kitos medžiagos - akrilas ir hesalitas. Medžiaga, iš kurios pagamintas dirželis, turi būti patogi dėvėti, elegantiška ir kartu atspari trinčiai bei pažeidimams. Galite rinktis tekstilę, titaną, plieną, taip pat organinę medžiagą, pagamintą iš perdirbtų plastikinių butelių, medžio ir keramikos.
6. Moteriški laikrodžiai - stačiakampiai, kvadratiniai ar apvalūs?
Prieš pasirinkdami konkretų gaminį, taip pat turėtumėte išsiaiškinti, kokio dydžio ir formos turi būti ciferblatas. Jis gali būti nuo 15 iki 55 milimetrų dydžio, kvadrato, ovalo arba apskritimo formos. Svarbu praktiškumas ir patogumas; per didelis ciferblatas gali būti be reikalo įkyrus, o ant mažo ciferblato gali būti blogai matomi skaičiai.
Vis dar neapsisprendėte? Mūsų pasiūlyme rasite daugiau nei 2,8 tūkst. moteriškų laikrodžių su visomis įmanomomis specifikacijomis. Kažkur tarp jų tikrai rasite jums tinkamą.
...mažiau