Geriausi kariniai laikrodžiai yra tie, kurie įveiks daugiau nei jūs. Mes jums patarsime dėl jų pasirinkimo

Michal Pindura 1 24.05.2021

Kariniai laikrodžiai gali išgelbėti gyvybę

Visi žino, kad drabužiai kuria žmogų. Bet ar žinote, kas karį daro kariu? Savaime suprantama, kad svarbiausiu yra narsumas, drąsa ir užsidegimas dalyku, kurį karys laiko teisingu. Tačiau be charakterio bruožų, be kurių tikrai nebūtų įmanoma, yra labai svarbi kokybiška ir patikima ginkluotė bei techninė įranga. Būtent tai yra stipriu ir svarbiu elementu skiriančiu profesionalų karį nuo entuziastingo mėgėjo.

Daugeliu parametrų karinė aplinka yra toli nuo tos, kurioje įprastai esame. Ji kelia griežtus reikalavimus atskiroms asmenybėms ir visiems jo įrangos elementams. Šiuo metu sąmoningų kompanijų dėka, užsiimančių karinių aksesuarų gamyba, į parduotuves, kuriose kiekvienas iš mūsų gali apsipirkti, patenka nemažai kažkada neįsivaizduojamų prekių, skirtų tik kariniams. Taigi profesionalūs įrankiai gali pasitarnauti visiems kariniams entuziastams, apsaugos darbuotojams ar ekstremaliems sportininkams. Jie visi gali ne tik įvertinti kokybę, bet ir visapusiškai išnaudoti galimybes.

Visa tai, kas buvo išdėstyta pirmiau, gali būti taikoma avalynei, drabužiams, įvairiems įrankiams ir, žinoma, laikrodžiams. Esant sąlygoms, kurioms reikalauja aukštesnio lygio įrangos, orientacija laike yra vienu iš sėkmės (o dažnai ir išgyvenimo) raktu. Neįsivaizduojama, kad kiekvieną kartą norėdami žinoti laiką griebsite mobilųjį telefoną iš kišenės ar kuprinės. Visų pirma, jūs taip prarandate brangias sekundes, antra, sumažėja jūsų koncentracijos lygis, ir, trečia, sutemus ir tamsoje, ryški telefono ekrano šviesa akimirksniu atskleidžia jūsų padėtį geriau nei iššautas signalas. Ir, kaip patys pripažinsite, tai ne visada įmanoma - nebent jūsų ieško gelbėtojai iš kalnų tarnybos: D

Casio G-Shock Mudmaster GWG 1000-1A3

KARINIAI LAIKRODŽIAI GALI IŠGELBĖTI GYVYBĘ

Kokybiškas karinis laikrodis gali būti švyturys audringoje jūroje arba šviesa tunelio gale asmeniui, nusprendusiam jį nešioti. Vis dėlto, tai yra labai efektyvus prietaisas, sukurtas valdymui atšiauresnėje aplinkoje ir paruoštas susidurti su įvairiais spąstais. Pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, puikia išvaizda ir aiškumu - galų gale kas norėtų lauke nešioti nestabilų laikrodį, ant kurio didinamuoju stiklu turėtų šifruoti laiką ir kitą papildomą informaciją?

Apibendrindami, kokias funkcijas turėtų turėti pagrindinis karinis laikrodis, mes padarėme išvadą, kad turėtų turėti:

- praktiškas funkcijos (pvz., kompasas, barometras)
- tvirtą konstrukciją (tai taikoma korpusui ir diržui!)
- puikiai valdomą ciferblato apšvietimą (tričio vamzdeliai pasirodė esą puikūs)
- atsparumą ne tik ekstremalioms oro sąlygoms (tinka dulkėms ir purvui)
- atsparumą vandeniui ne mažesnį kaip 100M / 10ATM
- kuo tikslesnį laiko rodymą (radijo valdymas yra puikus)
- paprastą valdymą
- dar lengvesnį ciferblato/ekrano skaitymą (pagrindas yra dideli skaičiai)
- ilgą baterijos veikimo laiką (idealu - saulės energijos tiekimas)

Ką jūs į tai? Žinoma, ne kiekvienas karinis laikrodis turi 100% atitikti mūsų kriterijus, kad galėtų jums tarnauti, ir būtumėte juo labai patenkinti. Dėl kainos nusiminti nereikia. Nulių kiekis laikrodžio kainos etiketėje ne visada atspindi tikrąją jų vertę. Būna panašiai kaip su visureigiais automobiliais - nors mažasis Suzuki Jimny neturi Hummer išvaizdos, veikimo ar svorio, vis tiek pasitaiko situacijų, kai yra nepakeičiamas. Todėl jūs turite pasirinkti modelį, kuris sugebėtų įveikti iššūkius, su kuriais planuojate susidurti.

Norėdami parodyti, kokia įvairi yra karinių laikrodžių kategorija, mes parinkome pavyzdį, kad galėtume parodyti, kad kiekvienas žmogus idealiais laiko skirtingus dalykus. Po atskirų modelių nuotraukomis visada rasite priežastis, kodėl mes būtent juos pasirinkome.

LUMINOX BEAR GRYLLS SURVIVAL LAND SERIES XB.3781.KM

LUMINOX BEAR GRYLLS SURVIVAL LAND SERIES XB.3781.KM

Priežastys:
- sustiprintas anglies pluošto sudėtinis korpusas
- integruotas klasikinis kompasas

CASIO G-SHOCK RANGEMAN GW-9400-1BER

CASIO G-SHOCK RANGEMAN GW-9400-1BER

Priežastys:
- metų metais patikrintas konstrukcijos patvarumas
- atsparumas vandeniui 200M / 20ATM

TIMEX COMMAND™ 47MM SILICONE STRAP WATCH TW5M36000

Priežastys:
- puikus skaitomumas dieną ir naktį
- mažas svoris

BREITLING EMERGENCY DLC-CATED TITANIUM - BLACK

BREITLING EMERGENCY DLC-CATED TITANIUM - BLACK

Priežastys:
- integruotas asmeninis lokatorius, suderinamas su Cospas-Sarsat palydovine programa
- titano dėklas

CASIO PRO TREK PRT-B70-5ER

Priežastys:
- kombinuotas analoginis-skaitmeninis ekranas
- atsparumas žemai temperatūrai

TRASER H3 P69 BLACK STEALTH SAND 109860

Priežastys:
- neprilygstamas tričio apšvietimas ciferblate ir žiede
- paprasta naudoti

539,10 € Paskutinis vienetas sandėlyje

Ar tarp jų radote savo karinį čempioną? Jei taip, sveikinu su puikiu pasirinkimu. Jei ne, bet žinote apie kitus laikrodžius, kurie nusipelnė būti mūsų sąraše, parašykite apie tai mums komentaruose arba mūsų Facebook puslapyje.

Pridėti komentarą

Komentarai (1)

Branko Medik Katera od navedenih ur je najboljša ? Majnkajo tudi cene pri posameznih modelih. Kje se lahko nabavijo te ure?